وکیل قتل تلفنی در تهران | کارشناسان حقوقی ایران

تماس با ما
وکیل قتل تلفنی در تهران | کارشناسان حقوقی ایران

بهترین تیم وکالت و وکیل قتل تلفنی رایگان در تهران کدام است ؟

یکی از پرونده های بحث برانگیز و دشوار در امر قضاوت و دفاع پرونده های کیفری و قتل است و انتخاب بهترین تیم وکالت و وکیل قتل در تهران کاری است دشوار و سخت.

مشاوران حقوقی ایران به عنوان یکی از بهترین تیم های وکالت با مشاوران و کارشناسان پایه یک دادگستری آماده هستند تا با تجارب چندین ساله خود در امر دفاع و قبول پرونده های کیفری انواع قتل های عمد و غیر عمد به موکلین خود کمک نمایند .

حضور وکلای متعدد و حرفه ای در حوزه های مختلف منجمله پرونده های قتل منجر به بروز نتیجه مثبت در روند رسیدگی گردیده است .
وکیل قتل در شهر تهران بایستی زبده ، حرفه ای و نترس بوده و پرونده موکل را همچون پرونده نزدیکان خود ببیند .
برای معرفی وکیل حرفه ای در حوزه قتل اعم از قتل عمد و غیر عمد با مشاوران حقوقی ایران تماس حاصل فرمایید تا ضمن مشاوره حقوقی و کیفری تلفنی رایگان، با کارشناس خبره قتل متناسب با پرونده شما وکیل متخصص ارجاع می گردد .

 

ویژگی بهترین وکیل قتل تهران1- تحقیق كنید زیرا باید ازتوانایی علمی ، شهرت ، تجربه ، حسن اخلاق و  حق الوكاله و سایر خصوصیات یك وكیل خوب مطمئن شوید تابتوانید كه پرونده ای كه گاه سرنوشت زندگی شمارا رغم خواهد زد ، به دستان با  كفایت وی بسپاید.

2- هیچگاه صرفاً به تبلیغاتی كه یك وكیل كرده است اكتفا نكنید. تبلیغات تلویزیونی ، اینترنتی و سایر رسانه های گروهی معیار و ملاك مناسبی برای تحقیق نیستند. می توانید به كانون وكلای دادگستری مراجعه كنید و در مورد سابقه وكیلی كه قصد انتخاب آن را دارید مطلع شوید.

3- سن و جنس وكیل (زن یا مرد بودن) ملاك ومعیار مناسبی برای خوب بودن یا بد  بودن وکیل نیست . گاهی اوقات یك وكیل تحصیل كرده جوان بسیار می تواند از یك وكیل سالخورده و به ظاهر با تجربه به كار شما بیاید.  زن یا مرد بودن وكیل نیز خیلی اهمیت ندارد و ملاك علم ، شهرت و حسن خلق اوست.

4- كسی كه عنوان وكیل و مشاورحقوقی را اخذ می كند علاوه براین كه حداقل مدرك كارشناسی رشته حقوق رادارد ، مراحل بسیار سخت كانون وكلا را برای دریافت پروانه گذرانده است.
انتخاب وکیل خوب و متخصص

لازم است اگر کاری انجام پذیر نیست و از همان ابتدا مشخص است که به نتیجه لازم نمی رسد؛ وکیل وانمود به انجام آن نکند و قول بیهوده به موکل ندهد. نتیجه کار را همانطور که می بیند به موکل بگوید و نیازی نیست که صد درصد قول برنده شدن در دعوا را به موکل بدهد. یک وکیل خوب سعی در گمراه کردن قاضی یا پیچیده کردن پرونده یا به بیراهمه کشاندن آن نخواهد داشت. مهمترین ویژگی یک وکیل خوب مورد اعتماد بودن وی می باشد. این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و احساس مسئولیت پذیری در وکیل می باشد.  وکیلی که از نظر اخلاقی تمام محاسن را دارا باشد اما فاقد تخصص و علم کافی باشد، نمی تواند به نحو مقتضی از حقوق موکل خود دفاع کند. بنابراین وکیلی را می توان مورد تایید قرارداد که هم از نظر سلامت اخلاقی مورد وثوق باشد و هم تخصص کافی در اموری که به وی سپرده می شود را به دست آورده باشد. هر بخش از دعاوی مانند، وکیل طلاق، وکیل مهریه, وکیل چک, وکیل خانواده و... نیازمند به وکلای متخصص همان زمینه می باشند که موسسه مشاوران حقوقی ایران از این حیث یکی از خبره ترین موسسات وکالت کیفری در تهران است.

 

شرایط و مشخصات  نوع قتل جهت وکالت پرونده:1- قصد فعل + قصد نتیجه =عمد
2- قصد فعل +عدم قصد نتیجه + عمل نوعا کشنده است= عمد( اصل آگاهی است )
3- قصد فعل +عدم قصد نتیجه + عمل نوعا کشنده نیست + مجنی علیه ویژگی خاص دارد = عمد ( اصل عدم آگهی ):   الف ) علم و آگاهی به نوع عمل نسبت به وضعیت فرد     ب) علم و آگاهی به ویژگی خاص مجنی علیه
4- قصد فعل + قصد نتیجه + مشخص نبودن فرد = عمد
-قتل شبه عمد :
1- قصد فعل + عمل مشمول جنایات عمدی نیست – شبه عمد :   الف ) نوعا کشنده نیست    ب) عدم قصد نتیجه    ج) عدم ویژگی خاص مجنی علیه
2- عدم قصد فعل + خطا یا تقصیر جزایی = شبه عمد
-خطای محض
نه قصد فعل +نه قصد نتیجه  + تقصر خطایی وجود ندارد = خطای محض

 

قتل را می توان به سه دسته تقسیم کرد:    قتل عمد: کشتن با نیت قبلی صورت گرفته است.
    قتل شبه عمد: اگر قتل با قصد آسیب رساندن ولی نه کشتن صورت گیرد.
    قتل غیر عمد یا خطای محض: قتلی که بدون هیچ قصدی برای آسیب زدن یا کشتن اتفاق بیافتد.

مجازات قتل عمد: قصاص میباشد که با درخواست اولیا دم مقتول، دادگاه کیفری حکم به قصاص میدهد.

 

هر گاه جرمی محقق گردد به جهات قانونی ذیل و  به شرح ماده 64 قانون آئین دادرسی کیفری مصوب 1392، شروع به تعقیب متهم آغاز می گردد:
الف- شکایت شاکی یا مدعی خصوصی
ب- اعلام و اخبار ضابطان دادگستری، مقامات رسمی یا اشخاص موثق و مطمئن
پ- وقوع جرم مشهود، در برابر دادستان یا بازپرس
ت- اظهار و اقرار متهم
ث- اطلاع دادستان از وقوع جرم به طرق قانونی دیگر

مطابق با ماده 335 قانون مذکور دادگاههای کیفری در موارد زیر شروع به رسیدگی می‌کنند :
الف - کیفرخواست دادستان
ب - قرار جلب به دادرسی توسط دادگاه
پ - ادعای شفاهی دادستان در دادگاه

 به شرح ماده 374 همان قانون دادگاه پس از اعلام ختم دادرسی با استعانت از خداوند متعال، با تکیه بر شرف و وجدان و با توجه به محتویات پرونده و ادله موجود، در همان جلسه و در صورت عدم امکان در اولین فرصت و حداکثر ظرف یکهفته به انشای رأی مبادرت می‌کند. رأی دادگاه باید مستدل، موجه و مستند به مواد قانون و اصولی باشد که براساس آن صادر شده است.
قانون مجازات اسلامی مشتمل بر جرائم و مجازاتهای حدود، قصاص، دیات و تعزیرات، اقدامات تأمینی و تربیتی، شرایط و موانع مسؤولیت کیفری و قواعد حاکم بر آنها است.

برخی از مهمترین جرایم کیفری عبارتند از قتل – کلاهبرداری - فروش مال غیر - خیانت در امانت  -  سرقت - تصرف عدوانی - صدور چک بلامحل – جعل - استفاده از سند مجعول - تحصیل مال از طریق نامشروع - ترک انفاق – تهدید - توهین - فحاشی – افترا - آدم ربایی - رابطه نامشروع - شرب خمر - معامله به قصد فرار از دین - مطالبه دیه – قاچاق – جرایم مربوط به مواد مخدر و ...

 

موسسه حقوقی مشاوران حقوقی ایران در چه شهرهایی قادر به خدمت رسانی هستند ؟

 

مشاوران حقوقی ایران به صورت تلفنی و رایگان در بخش اول قادر خواهند بود تا شما را در امور حقوقی کیفری و قانونی قتل یاری نمایند لذا کلیه افرادی که در شهرهای تهران ، کرج ، شیراز ، اصفهان ، تبریز ، کیش ، ارومیه ، رشت ، ساری ، مشهد ، ایلام ، همدان ، یزد ، قم و ... میتوانند به یک تماس از مشاوره و راهنمایی کارشناسان دادگستری ما در بخش قتل های عمد و غیر عمد بهره مند گردند.

جهت اطلاع ازکلیه هزینه و قیمت مشاوره و وکیل نشر اکاذیب با موسسه حقوقی مشاوران حقوقی ایران تماس حاصل نمایید.

برخی از صفحات مهم سایت مشاوران حقوقی ایران:

وکیل قتل در تهران – وکیل قتل عمد در تهران – مشاوره قتل غیر عمد در تهران – وکیل قتل غیر عمد در تهران – مشاور حقوقی قتل عمد در تهرانبهترین وکیل قتل در تهران با تجربه ترین وکیل قتل در تهرانوکالت پرونده قتل در تهران